Christopher Lewis

Jméno: Christopher Lewis

Věk: 26

Status: člověk ( má vlastní autodílnu)

Vzhled: Měří 189 cm a váží 87 kg. Má atletickou postavu, protože každý den běhá a posiluje. Nejčastěji nosí tmavé motorkářské kalhoty či jeany, tričko, pohodlnou mikinu nebo černou koženou bundu. Nejradši se obléká do tmavých barev, proto v jeho šatníku barvu jako žlutá vůbec nenajdeme. Jako poznávací znamení se dá považovat delší jizva na zádech, tetování na pravém boku přes žebra v podobě starodávných znaků, kterým ani on sám nerozumí a nebo vždy nagelované světle hnědé místy blonďaté vlasy.

Povaha: Chris je velmi náladový. Každou chvilku mění nálady a to spoustu lidí, kteří ho neznají, štve. Někdy je ochotný, pozorný, vcelku přátelský a někdy zase chladný, agresivní a opovrhující. Hraje si na někoho, kdo není, aby se obrnil před ztrátou, nebo se chce vyvarovat toho, aby mu někdo ublížil. Má velmi vysoké ego a podle toho jeho chování vypadá, nemá rád lež, přetvářky a pravidla. Naopak má rád rychlou jízdu, adrenalin, ironii a sarkasmus, svou černou motorku, kick-box a svého psa Bena.

Historie: Narodil se 6.12 1987 v Houstonu, Texas. Do 15 let žil s matkou i otcem šťastný život. Chodil do školy, měl spoustu koníčku a rád jezdil s rodiči pod stan. Na jednom z výletů je napadlo zvíře, on vyvázl jen se škrábancem přes záda, když ho zvíře odhodilo, kdežto jeho rodiče nikdo nenašel. Chris nemá tušení, jestli jsou naživu nebo ne. Po útoku se začal budit s divnými sny o zvířeti, které je napadlo. I když pravidelně navštěvoval psychologa, sny nepřestaly a on stále tvrdil, že je nenapadl medvěd, ale bylo to něco jiného. Nakonec jeho strýc po domluvě s psychologem povolil, aby Chrise ubytovali na speciálním místě a pomohli mu. Teprve až po dvou letech uznal, že je napadl medvěd a řekl, že už nemá noční můry, což byla lež, ale chtěl se dostat pryč. Nakonec se mu to povedlo a dostal se do péče svého strýce, který ho vše naučil. Naučil ho, jak se má o sebe postarat, jak střílet ze zbraně a nebo jak se bránit. Rozjeli spolu vlastní autodílnu a ve volném čase pátrali po podivných útocích na lidi, které nikdo nedokázal vysvětlit. A zatím si to ani on nedokáže vysvětlit. Se strýcem se po čase rozdělili a každý pátrá na vlastní pěst. On se před měsícem přestěhoval do Beacon Hills, bydlí v garáži pod mostem, kterou přestavuje na autodílnu a snaží se přijít na to, co se vlastně stalo jeho rodičům.

 

Dům: Bydlí v garáži pod mostem. Má uvnitř téměř všechno, v dolním patře má levně zařízený byt a menší autodílnu, kde opravuje auta a motorky. V druhém patře má posilovnu, schované zbraně a obří tabuli, na které zaznamenává stopy z neobjasněných případů.